Dálnice ke spokojenejm zákazníkům začíná v GOREXu.

Proč prodávat právě motorky Voge

Hoď k nám blinkr a staň se prodejcem prémiovejch motorek Voge.

Boží poměr cena–výkon

Mít v showroomu mašiny Voge, to je jako nabízet pětihvězdičkovej hotel za cenu rodinnýho penzionu. Není divu, že tyhle stroje dělaj konkurenci vrásky na čele.

Fabrika na světoznámý motorky

Voge je vlastní značka mega továrny Loncin. Jo, to je přesně ta, ve který se vyráběj třeba i kompletní skútry nebo motory pro nejmenovanou německou firmu. Hele, asi není na světě fabrika, která by do špičkovejch technologií viděla víc.

Neskutečně rychlej vývoj

Za 5 let vypustil Voge do světa 20 modelů. Na rok 2024 ohlásil 5 úplně novejch motorů. Ne motorek. Motorů! Udělat novou mašinu se starým motorem, to umí každej. Ale 5 novejch motorů za rok – kdo jinej to má?

Neokoukanej šmrnc

Ne každej chce túrovat motorku, kterou má soused po pravici i po levici. Voge jsou netuctový krásky. Nabídni zákazníkům neokoukanej šmrnc, za kterej nemusí vysolit raketu.

Nizoučká poruchovost a mizivý promile reklamací

Voge šlape jako hodinky. Většina našich současnejch prodejců hlásí nula nula prd reklamaček. A to i přes rozšířenou záruku, kterou jako výhradní dovozce ke všem strojům dáváme.

Hoď očko na aktuální modely

Až se nabažíš online galerie, dojeď si tyhle šmrncovní mašiny vyzkoušet k nám do Benešova. Po testu můžeme dát řeč o případný spolupráci.

Proč to rozjet s GOREXem?

Lidská stránka

Protože zápasit chceš s terénem na motorce, ne s obchodním partnerem.

Neprudíme

Nebudeme ti kecat do toho, jak mají vypadat regály. Nebudeme ti nařizovat, co maj nosit tvý prodejci za vohoz. Nebudeme tě posílat od čerta k ďáblu, když budeš něco potřebovat. Všechno s tebou probereme a vyřešíme osobně, v klidu a férově.

Nekecáme

Co si domluvíme, to platí. Podání ruky, dohoda po telefonu, mejlu nebo jakýkoliv jiný uzavření dohody je pro nás svatý. Přes to nejede vlak. Ani motorka.

Neblbneme

Teda na mašinách blbneme stejně jako ty. Ale rozhodopádně neblbneme ohledně smluv, reklamací a dalšího papírování. Nejsme korporát, kterej by měl lejstro na každý uprdnutí motoru. Ale jeden papír přece jen máme. Jakožto rodinnej podnik jsme členy Asociace malých a středních podniků. A co je malý, to je milý. A v podnikání činný.

Obchodní stránka

Protože z hezkejch vztahů složenky nezaplatíš.

Nadstandardní marže

Fakt si přijdeš na víc, než je běžný. Vozvi se a dozvíš se víc.

Bonusy

Za dobrou platební morálku i za počty prodanejch strojů tě čekaj extra výhody.

Výhradní dovozce

Přes nikoho jinýho se k mašinám Voge v Česku nedostaneš. Aspoň ne ofiko, za velkoobchodní ceny a s nadstandardní zárukou. Vod ministerstva dopravy máme navíc štempl na to, že jsme akreditovanej zástupce značky VOGE v ČR.

Dva roky záruky navíc na naše triko

Bez podmínek! Neřešíme změnu majitele, nájezd ani firemní vlastnictví. Prostě 4 roky plný záruky místo obvyklejch dvou. Proč? Protože těmhle strojům stopro věříme. Už nějakej ten pátek na nich totiž sami jezdíme.

Testovací jízdy

Abys mašinám Voge mohl věřit i ty, rádi ti je půjčíme na testování. Prostě doraž a mašiny pořádně provětrej. Ať víš, co vod nich čekat. Máš to k nám daleko? Naložíme mašiny a dojedem za tebou!

Demo stroje

Předváděcí motorky ti dodáme za mega zvýhodněný ceny. Demo mašiny mají jedinou nevýhodu. Když na ně posadíš zákazníky a vyšleš je na projížďku, zamilujou se do nich natolik, že z nich už nebudou chtít slízt.

Fešný oblečení pro mechoše I prodejce

Nenutíme. Nabízíme. Ale víš jak – stylovej vohoz podtrhne profesionalitu tvýho týmu.

Reklamní matroše

Vybavíme tě katalogy, vlajkou nebo koberečky. Na tvý akce ti půjčíme obrandovaný stany a taky celou modelovou řadu předváděcích mašin.

Šance bejt první v regionu

Uvidíš, že za těmahle neokoukanejma krasavicema se k tobě budou sjíždět lidi z širokýho okolí. Teda pokud to s náma rozjedeš dřív než tvůj blízkej konkurent. Tak to neprokaučuj a chytni šanci za řídítka.

Podpora na webu a socsítích

Když to s náma rozjedeš, dáme vo tom s velkou parádou vědět na našem Instagramu i Facebooku. A klíďo přijedeme nafotit tvůj fešnej showroom. Rádi přesdílíme posty s tvejma akcema. A samozřejmě tě taky láskyplně přišpendlíme na online mapu našich prodejců.

Fajnový akce pro parťáky

Na pravidelnejch Gorexiádách ti představíme nový stroje. Zasoutěžíš si vo hodnotný ceny. Líp se poznáme. Poklábosíme, popijeme, pojezdíme. Teda ve vobráceným pořadí samozřejmě.

Co je ke spolupráci potřeba

Faktický nadšení

Nehledáme překupníčky, ale podobně zapálený blázny, jako jsme my.

Férovej přístup

K nám i k zákazníkům. Protože vrána k vráně sedá, motorku si hledá.

Famózní servis

Bez něj si spokojený zákazníky nevytvoříš. A o ty nám jde vždycky v první řadě.

Fajný prostory

Ne kamrlík, ve kterým není k hnutí. V něm bude za Popelku i ta nejnablýskanější motorka.

Že velkorysý prostory zatím nemáš, ale nic z toho předchozího ti nechybí? Vozvi se. Probereme. Podumáme. Pomůžeme. Nemusíš mít showroom nablýskanej jak krámy na Pařížský. Hlavní je, aby se v nich zákazník cítil dobře, rád se do nich vracel, měl si kde mašiny pořádně prohlídnout a taky vyzkoušet.

Fakt po mně chcete, abych prodával Čínu?

martin-cepela

Martin „Děda“ Čepela
duše i srdce GOREXu

Hele mně osobně se do čínskejch motorek nikdy nechtělo. Učil jsem se v Jawě a do revoluce tam i pracoval. Motorky jsou pro mě fakt srdeční záležitost. Vím, jak rychle dokážou svištět, a proto taky dobře vím, jak důležitý je mít spolehlivej stroj. Čínskej mašinám jsem v tomhle dlouho nevěřil.

Jenže když dneska vidím VOGE až do krku, když vidím ty materiály, zpracování a bezporuchovost, můžu říct jediný: Kvalita Voge v lecčem strčí do kapsy i japonský stroje. To můžu vodpřísáhnout. Na smrt mý nejmilejší mašiny!

V čem je háček? Hafo lidí kouká na čínský stroje stejně jako já před 10 rokama. Nedocvakne jim, že všechny světový značky si nechávaj v Číně dělat buď spoustu dílů, nebo rovnou celý stroje. Nedochází jim, že díky tomu mají Číňani přístup ke všem špičkovejm technologiím a že se toho při výrobě pro druhý neskutečně moc naučili. Nevidí, že když se všechny tyhle výhody spojily s čínským workoholismem, je Čína už dávno před Evropou.

Jasně. Neplatí to pro všechny. Ale konkrétně Voge sjíždí ze stejný výrobní linky jako bávo. Je prostě dobrý nezavírat před Čínou oči, jako jsem to kdysi dělal já.

Chceš je taky votevřít? Klidně se stav. Vážně! Pokecáme, projedeme čínský mašiny, kouknem jim pod kastl. Ať neprodáváš zákazníkům zajíce v pytli. To nechce nikdo. My, ty ani oni. Domluveno? Tak frč!

Co o spolupráci říkají naši současní parťáci

S Gorexem sa nám obchoduje super. Spolupracujeme už 10 rokov, doteraz sme nemali žiadny problém či už s dodávkou tovaru alebo reklamáciou. Perfektná komunikáciu či s Alešom v sklade alebo so samotným Martinom, proste keď sa niečo dohodneme, platí to.

JJ moto, Zvolen

V prvom rade maju ludsky, normalny pristup. Na nic sa nehraju. Sú priamy, kamaratsky a zaroven profesionali. Vedia podporit, poucit, ale aj upozornit na mozne problemy.

LMD moto, Nove Mesto nad Váhom

Výborná komunikace, přátelský přístup, vždy ochota pomoci. Zatím jsem neměl žádný problém, vždy veškeré akce proběhly na jedničku.

Carworx, Chomutov

    Toužíš taky po fajnový spolupráci, která ti přihraje spokojený zákazníky?

    Síť VOGE

    V naší síti prodejců je místo i pro tvůj showroom.
    Zatím. 

    Možná si na něj už brousí zuby tvůj nejbližší konkurent. Tak se ozvi radši hned a zařaď do svý nabídky prémiový mašiny Voge. Staň se součástí sítě autorizovanejch prodejen a servisů v Česku.